Владика Василій та представники Харківського Екзархату взяли участь у Загальнонаціональній прощі до Зарваниці

14-15 липня відбулася Загальнонаціональна проща до Зарваниці, в якій взяв участь Владика Василій, духовенство та вірні Харківського Екзархату.

Цього року проща налічувала близько сто тисяч прочан, які з’їхалися зі всієї України та цілого світу: країн Європи, США, Канади, Аргентини, Австралії. 

Архиєрейську Св. Літургію очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, співслужили: кардинал Гуалтьєро Бассетті, Президент Єпископської Конференції Італії, Єпископи та духовенство Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви, а також до святкових Богослужінь долучився Архиєпископ Ігор (Ісіченко) УАПЦ (о). Варто зазначити, що на прощу прибув Президент України Петро Порошенко.

У своїй проповіді Блаженніший Святослав наголосив, що ця проща є присвячена 1030-річниці Хрещення України: “І ось сьогодні у Зарваниці ми дякуємо, що 1030 років у наших сім’ях від одного віруючого серця до іншого той дар християнської віри саме у нашій Церкві ми передаємо як найбільший скарб нашого народу. Ми сьогодні дякуємо Господу Богу за те, що саме Українська Греко-Католицька Церква сподобилася бути спадкоємницею, правонаступницею віри князя Володимира і його святого Хрещення”.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *