Монастир Успення Пресвятої Богородиці Сестер Чину Святого Василія Великого

„Ми, Сестри Чину Святого Василія Великого, прагнемо прославляти Бога Євангельським способом життя. Ми, складаємо Обіти Євангельських рад: убожества, чистоти і послуху…

Як Чин Східної Церкви Папського права, ми формуємося в її традиціях, законах і духовності через науку святого Василія Великого та інших Східних Отців…

Згідно з цією спадщиною, наш спосіб життя є контемплятивний і апостольський. Він проявляється в житті злуки з Богом у Його перетворюючій любові, яка переливається на наших ближніх” (Конституції Сестер Чину Св. Василія Великого).

„Ми продовжуємо післанництво Господа і Спаса нашого Ісуса Христа для Його люду в тих багатьох країнах і в різних культурах, де Йому служимо. ”

(Генеральні Директиви Сестер Чину Св. Василія Великого)

Відповідаючи на заклик Патріарха Святослава Шевчука, Отця і Глави  Української Греко-Католицької Церкви, про поширення монашеством Божого Слова серед вірних на східних теренах України, з благословення Кир Василія Тучапця, Екзарха Харківського, і на запрошення пароха церкви Пресвятої Трійці, о. Юрія Кролевського у вересні 2017 р. Б. Провінція Пресвятої Тройці Сестер Чину Святого Василія Великого заснувала місійну станицю Успення Пресвятої Богородиці в Полтаві.

Сестри Василіянки розпочали катехитичне служіння при парафії та соціальну працю в місті, несучи Добру Новину Євангелія Божому людові.

18 червня 2019 р. Б. Владика Василій Тучапець, Екзарх Харківський, видав Декрет про заснування у Полтаві монастиря Успення Пресвятої Богородиці Сестер Чину Святого Василія Великого.

Адреса монастиря:

Монастир Успення Пресвятої Богородиці Сестер Чину Святого Василія Великого

вул. Коцюбинського, 22
м. Полтава, 36039
тел. 097 4970 232

Електронна скринька монастиря Сестер Чину Святого Василія Великого  у Полтавіpoltava.osbm@gmail.com

Вебсайт Провінції Пресвятої Тройці Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні: http://sistersosbm.com.ua/

Вебсайт Генеральної Управи Сестер Чину Святого Василія Великого в Риміwww.basiliansisters.org