У Харкові презентуватимуть Біблію для дітей “Заплющ очі. Дивись серцем” (Анонс)

В УГКЦ презентують Біблію для дітей, написану шрифтом Брайля.

У вівторок 17 липня о 14.00 у прес-центр “Накипело” (м. Харків, вул. Свободи, 7/9, бізнес-центр “Паралель 50”, перший поверх) відбудеться презентація Біблії для дітей «Заплющ очі. Дивись серцем».

Спікери презентації:

  1. Владика Василій, Екзарх Харківський УГКЦ;
  2. Валентина Антонівна Бутенко  – керівник ГО “Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей “Право вибору”.

Презентації видання відбуваються у різних містах України, а зокрема, у Рівному, Києві, Одесі, Житомирі, Івано-Франківську та інших обласних центрах. В рамках заходів будуть висвітленні проблеми дітей та дорослих із порушенням зору. Окрім цього буде розглянуто питання про актуальність забезпечення маленьких громадян України дитячими книжками, надрукованими шрифтом Брайля.

Дане видання Біблії для дітей, в тому числі – для дітей з порушенням зору, приурочене вшануванню року Біблії в Україні. Дедуковано Святе Письмо особі Блаженної пам’яті Патріарха Любомира (Гузара), який на схилку літ також боровся із недугою пов’язаною із втратою зору.

Організатори цього важливого видання звертаються до свідомих людей, яким не байдужа доля людей із порушення зору: не стійте осторонь даної проблеми , а активно включайтеся у волонтерський рух «Заплющ очі. Дивись Серцем» та інші громадські організації вашого міста. Адже попереду нас чекає важлива робота: є ідеї відносно видання діткам, які незрячі чи мають послаблений зір, сучасних українських казок, історії в замальовках та малюнках тощо.

Тож допоможемо юним читачам із порушенням зору завдяки відповідному проекту долати життєві негаразди, бути повноправними громадянами суспільства, жити за Божими законами, знаходити в цьому радість життя.

Довідка: Над виданням Біблії працювали більше року. Розпочали працю над Священною Книгою з Благословення Преосвященного Владики Йосифа (Міляна), Єпископа-помічника Київської архиєпархії. Реалізувати ідею вдалось завдяки допомозі благодійної організації «DIE STERNSINGER KINDERMISSIONSWERK». Цим самим в УГКЦ намагаються, щоб Слово Боже було доступне для кожної людини: «Важливо, щоб діти єдналися у читанні Святого Письма в незалежності від жодних фізичних обставин свого життя. Ця Біблія нестиме Євангелізаційний, місійний та об’єднавчий процес, адже усі ми є однаковими улюбленими сотворіннями Божими. Тому кожна людина гідна пізнавати Бога у Святому Письмі та у своєму житті», – говорять організатори.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *