Владика Василій: Коли людина щирим і добрим серцем слухає Слово Боже, воно стає основою життя

“Слова Христові, які ми чуємо у Євангелії, звернені до нас сьогодні. Вони вказують, як важливо слухати Слово Боже, адже від цього залежить віра і спасіння людини”, – про це сказав Екзарх Харківський Владика Василій у неділю 1 листопада у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця.

Владика Василій зазначив, що Христос звертався до народу у притчах, а притчею про сіяча Господь розпочав серію притч про Царство Боже. Через образи і порівняння Христос хоче донести людям правди віри, що людина повинна робити, щоб ввійти до Царства Божого. Але не всі хотіли прийняти правду Божу, їх серця були закриті на неї. Тому сказав Спаситель: “Слухаючи не чують, а дивлячись не бачать”.

“Притчею про сіяча Христос хотів звернути увагу на те, чи люди слухають Його Слово. Адже те зерно, що впало на добру землю, принесло плід. Коли людина щирим і добрим серцем слухає Слово Боже, воно стає основою життя, змінює людину, і вона прямує шляхом спасіння, зростання у вірі”, – додав Архиєрей.

Екзарх Харківський сказав також про те, що ми чуємо Слово Боже не лише у храмі, ми його можемо читати самостійно або в сім’ях чи спільнотах. “Нехай сьогоднішня євангельська притча про сіяча для кожного з нас стане заохотою слухати Слово Боже, щоб наше серце його приймало, щоб Господь вів нас доброю спасенною дорогою”, – побажав Владика Василій.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *