У Покотилівці освячено Пам’ятний хрест загиблим героям України

14 липня у смт. Покотилівка Харківської області було відкрито Пам’ятний хрест воїнам, які віддали своє життя за Україну. Освячення хреста здійснив настоятель Покотилівського Свято-Покровського монастиря о. Йосиф Щур, ЧСВВ.

Мешканці Харківщини зібрались у селищному Парку слави, щоб вшанувати всіх, хто віддав життя у боротьбі за Україну. У події взяли участь також члени національного Корпусу, представники місцевої влади та сестри св. Йосифа з Харкова.

На початку заходу прозвучав гімн України, опісля о. Йосиф освятив хрест. «Завдяки Ісусові, хрест став символом спасіння, перемоги і символом спілкування з тими, які відійшли в інше життя», – наголосив ієромонах Йосиф, – добре, що буде місце, де ми будемо збиратися і молитовно єднатися з нашими героями».  Ієромонах заохотив молитися за Україну та ніколи не забувати тих, хто віддав своє життя за кращу долю українського народу.

Опісля до усіх присутніх звернувся Покотилівський селищний голова Павленко Анатолій Миколайович, а також поетеса Ольга Халепа, воїн АТО та мати загиблого бійця.

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *