Владика Василій відвідав Провінційний дім сестер Василіянок в Україні

 

У день Пресвятої Трійці владика Василій, екзарх Харківський відвідав Провінційний дім сестер Василіянок в Україні.

Більше 20 років у Провінції Пресвятої Тройці сестер Василіянок в Україні існує гарна традиція відзначати 25-ліття та 50-ліття монашого покликання сестер. Тож в день свята у монастирі св. Василія Великого у Львові святкували свої ювілеї 8 сестер: 50-ліття монашого життя святкували – с. Йоанна Овсянник, ЧСВВ та с. Софія Городицька, ЧСВВ, а 25-ліття монашого життя святкували с. Димитрія Тидір, ЧСВВ, с. Теодора Бецько, ЧСВВ, с. Вероніка Галатан, ЧСВВ, с. Діонісія Шафран, ЧСВВ, с. Ангелина Нагорняк, ЧСВВ та с. Йоанна Виксюк, ЧСВВ.

З нагоди свята, Архиєрейську Божественну Літургію служив владика Василій, Екзарх Харківський, співслужили архиєрею: о. Сергій Крутовський, ЧСВВ, о. Михайло Лучків, ЧСВВ, о. Володимир Маланюк, ЧСВВ та отець-диякон Франциск Новосад, ЧСВВ.

“Дякуємо Богові за безцінний дар покликання до монашого життя сестер-ювілярок та кожної сестри, і просимо всіх потрібних Божих ласк для ревного, святого монашого життя на славу Божу та добро людей!”, – привітали сестер на офіційній сторінці Провінції.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *