Владика Василій під час Молебеня до Богородиці: Марія є тією, яка наслідувала милосердя Боже

У перший день травня у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця було відслужено Молебень до Богородиці з нагоди місяця, присвяченого Пресвятій Діві Марії.

Молитву очолив Екзарх Харківський Владика Василій, який пригадав, що ми знаходимося у Пасхальний період, коли в особливий спосіб радіємо Воскресінням Христовим, бо Христос приніс себе в жертву на хресті і воскрес, виявляючи до нас своє милосердя і любов. “Марія є тією, яка наслідувала це Боже милосердя у своєму житті!” – зазначив Архиєрей.

Також Владика Василій пригадав, що у місяці травні у Церкві служиться особливе моління до Богородиці – Молебень.

“Вселенський Архиєрей Папа Франциск звертається до вірних всієї Церкви і просить, щоб ми всі об’єдналися в молитві до Пресвятої Богородиці, щоб Вона випросила у Господа благодать для всього людства. В теперішній час люди також потребують милосердя, особливо хворі та ті, що є в небезпеці. Але не лише вони. За словами Папи, “ще більшою загрозою і випробуванням для вірних і для людства будуть саме матеріальні нестатки людей”. Щоб цьому зарадити, потрібно наслідувати нашого Господа і Пречисту Діву Марію – виявляти милосердя один до одного, до тих, які є в потребі, не бути байдужим до іншої людини. Маємо допомагати один одному, чим можемо: чи добрим словом, чи навіть матеріально підтримати тих, які є в потребі”, – сказав Владика Василій. Екзарх Харківський пригадав євангельські уривки, де Богородиця намагалася послужити іншим. Прикладом цього є відвідини Єлизавети та перше чудо у Кані Галилейській.

“Особливо в теперішній час випробувань, за заступництвом Діви Марії, просімо, щоб Господь виявив своє милосердя до нас, щоб захоронив нас від цієї хвороби і благословив нас”, – додав Владика Василій.

Прямі трансляції богослужінь можна дивитися на сторінці парафії Святого Миколая Чудотворця

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *