Екзарх Харківський рукоположив у священство двох монахів-василіян

У вівторок 6 червня, екзарх Харківський владика Василій очолив Архиєрейську Літургію у храмі Свято-Онуфріївського монастиря міста Львова.

Під час богослужіння архиєрей рукоположив у священство двох монахів-василіян: отця Романа Кундзіра, ЧСВВ, та отця Натанаїла Сала, ЧСВВ.

В урочистій проповіді владика Василій наголосив, що відзначаючи день П’ятидесятниці, коли сповнилися Христові обітниці, і Святий Дух просвітив апостолів і навчив їх правди Божої, та подарував мудрість, щоб звіщати Слово Христове. У цей день завдяки апостолу Петру охрестилися перші християни, і так зродилася свята Церква. Христос готував своїх учнів до прийняття дарів Святого Духа, щоб вони теж передавали ці дари всім людям у смиренності і покорі, бо Бог гордим противиться, а покірним дає благодать. Апостоли рушили сповняти Господні заповіти, і він супроводжував їх численними знаками.

Архиєрей привітав новоієреїв та побажав, щоб приклад їх великих попередників спонукав бути гідними і достойними працівниками у Божому винограднику.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ за матеріалами Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні Отців Василіян

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *