Владика Василій рукоположив у священство о. Богдана Борисенка

12 лютого 2022 року у храмі Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії владика Василій, Екзарх Харківський рукоположив у священство отця Богдана Борисенка, студента 6-ого курсу КТДС.

На Божественній Літургії, яку очолив Архиєрей, співслужили отець-ректор Петро Жук, отець-префект Інокентій Волошин, отці-духівники Єронім Івашків та Микола Семенишин, а також інші священники. Дияконував отець Марко Коберинко.

У своїй проповіді владика Василій, звертаючись до слів Євангелії, говорив про те, як Ісус Христос заповідав своїм апостолам бути світлом для цілого світу та усіх народів. Ключем до того, щоби виконати заповіт Христа, є передусім своїм власним життям, добрим прикладом засвідчувати Христову Євангелію. Три великі архиєреї Василій Великий, Іван Золотоустий та Григорій Богослов своїм словом та вченням заслужили, згідно з церковним переданням, називатися Трьома святителями саме завдяки своєму життєвому прикладу. За словами Владики Василія, це знаково, що саме в такий день, коли вшановується пам’ять отців-кападокійців, у чин ієрея поставлено ще одного пресвітера, котрий зможе через звершування Святих Тайн світло Божої благодаті передавати людям.

Отець Богдан обрав неодружений стан і служитиме у Харківському Екзархаті.

                                                                                                                                                           Медіацентр КТДС

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *