Полтавщина ознайомлюється з екологічною ініціативою

1 березня 2015 року Божого у парафії святого пророка Іллі, у смт. Білики Кобеляцького району, що на Полтавщині, було представлено Великопосну екологічну ініціативу Бюро УГКЦ з питань екології «Екологічне навернення для порятунку створіння».

Представлення ініціативи розпочалося Святою Літургією Василія Великого, під час якої окремими молитовними проханнями за збереження Богом сотвореного світу молились усі до Бога.

На запрошення о. Романа Валявки, який є парохом місцевої громади, о. Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, представив екологічні ініціативу та виголосив екологічну проповідь, в якій наголосив на тому, що кожен з нас повинен у Великому пості задуматися також і над екологічною складовою християнської віри.

Священик розповів про екологічний гріх та його нищівну дію для усього людства. Після Святої Літургії представники молодіжної християнської організації УМХ м. Полтави Богданна Павлишин, Лілія Семкович, Аліна Гобона та Софія Наказна, які приїхали з отцем Максимом, представили та помолилися екологічну Хресну дорогу. Після цього священик дав кілька екологічних порад на кожен день, розповідаючи, як можна заощаджувати енергоносії та природні ресурси у власних домівках. Парафіяни давали різні пропозиції щодо того, як покращити екологічну ситуацію у їхньому селищі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1804-poltavschina-oznajomljuetsja-z-ekologichnoju-initsiativoju

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *