Сміливий подвиг Йоана Предтечі – добрий приклад для нас, – Владика Василій

«Христос прийшов до Єрусалимського храму, аби проповідувати народу, який слухав Його слово. У святині Господь розповідає притчу про виноградник та лукавих слуг. Син Божий, найперше, у словах притчі демонструє слухачам велику милість Божу. Тим самим Ісус акцентує, що Господь робить усе необхідне для людського спасіння: об’являється, виводить їх з неволі, дає Закон і Благодать, посилає проповідників та пророків. Взамін Всевишній потребує всього простого жесту–  вірності та достйного життя згідно з покликанням, яке б принесло плоди», – сказав екзарх Харківський у день празнику Усікновення голови проедтечі і Христителя Йоана.

«З притчі розуміємо, що люди часто відмовляються приймати Божих посланців. Як приклад, бачимо історію свята Усікновення чесної голови Йоана Хрестителя. Предтеча Йоан – особлива особа, що готувала дорогу на прихід Спасителя. Цей факт розуміли усі. Йоан, живучи в аскезі, був останнім пророом і ревним виконавцем Божого Закону до якого прислухались. Він сміливо відстоював Слово Господнє, не боячись вказувати сильному світу цього на його гріхи. Та в результаті за Правду Предтеча заплатив життям.

Дорогі в Христі, сьогоднішнє свято сміливого подвигу Йоана Предтечі є добрим прикладом для нас. Ми не маємо боятись відстоювати Правди Господньої, а також старатись приносити життям Господеві солодкі плоди у Його винограднику. Важливо у сьогоднішнім нелегкім часі звільнення України, зокрема Харківського напряму, вміти бути вдячним Богові за все, а особливо за дар віри», – продожив владика.

 

На завершення єпископ побажав завжди учитись відстоювати правду.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *