В Полтаві освятили капличку святого великомученика та цілителя Пантелеймона

3 листопада у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, що у Полтаві, відбулося відкриття та посвячення каплички святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Слід зазначити, що даний медичний заклад є єдиним у цілій Полтавській області, який займається процесом лікування, реабілітації та фізичної підтримки дітей, що мають проблеми з центральною нервовою системою, ДЦП та іншими нервовими захворюваннями. Тут медики фахово, збалансовано й системно займаються реабілітацією різного роду фізичних вад у дітей, які постраждали внаслідок ураження нервової системи.
«Пам’ятайте, про те, що Всемогутній Господь Бог, – звернувся отець Максим Кролевський до медичного персоналу після освячення каплички, – сторицею віддасть вам, дорогі медики, адже ви сьогодні дали можливість для духовного народження Центру реабілітації, бо від сьогодні тут буде місце і для Божого дому, де буде відчуватися присутність самого Бога та діяння Святого Духа, який щедро обдаровуватиме своїми ласками кожного з нас, як самих медиків так і діточок».
У даній капличці будуть відбуватися богослужіння та молитви на зцілення від фізичних недуг. На завершення освячення священик ще раз подякував медикам за їхню важку, але надзвичайно важливу й потрібну працю, побажав їм Божого благословення та опіки Матері Божої у їхньому житті та кожному подарував вервицю.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *