Представники УГКЦ увійшли до Полтавського підрозділу Асоціації капеланів в охороні здоров’я України

В Полтаві за участі представників церков та релігійних організацій створили Полтавський підрозділ Асоціації капеланів в охороні здоров’я України.
Зустріч відбулася в Полтавській обласній державній адміністрації, де зібралися представники церков та релігійних організацій для того, щоб прийняти рішення щодо створення Полтавського підрозділу медичних капеланів.
Під час зустрічі учасникам було презентовано перспективи та етапи впровадження капеланства в системі охорони здоров’я України. Далі всі ознайомилися із концепцією впровадження професійного капеланства та Планом дій до її реалізації.
Після представлення Статуту Асоціації з її метою та напрямками діяльності на голосування поставили питання щодо створення Полтавського підрозділу Асоціації.
Керівником Полтавського підрозділу обрали протоієрея Миколу Храпача, ПЦУ.
Завершився круглий стіл обговоренням плану роботи новоствореного підрозділу та започаткування душпастирської ради при Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.
Захід модерував протоієрей УГКЦ – о. Андрій Нагірняк. У зустрічі також взяли участь представники УГКЦ: о. Юрій та о. Максим Кролевські, о. Володимир Раковецький, о. Василь Улішак та с. Йосафата Цяпало, ЧСВВ.
Нагадаємо, що в березні цього року у Львові створено Західний підрозділ міжконфесійної професійної асоціації, 21 липня започаткував свою діяльність Дніпровський підрозділ у Дніпрі, а на початку серпня – Одеський підрозділ.
За матеріалами Eleos-Ukraine

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *