Веселі канікули з Богом пройшли у смт. Вільча Харківської області
З 10 до 14 серпня Веселі канікули з Богом тривали у смт. Вільча Харківської області.
Варто додати, що впродовж п’яти днів діти із смт. Вільча мали можливість не лише спільно помолитися та послухати катехитичне навчання, але й побавитися у ігри, вивчити нові банси та знайти нових друзів. Допомагали у проведенні Веселих канікул чудові аніматори: брат Тадей, Марко та три Вікторії, які старалися, щоб діти провели час весело і з користю.

