У Полтаві до Центру реабілітації дітей завітав Святий Миколай

20 грудня, у Полтаві, при Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, відбулося свято Святого Миколая.

Святкування розпочалося молитвою-благословенням, яка була звернена до святого Чудотворця та в якій о. Максим Кролевський разом із медиками, дітьми та їхніми батьками випрошували за посередництвом святого Миколая Божого благословення на зцілення для душі й тіла. 

Згодом, на прохання дітей та батьків, до них завітав і сам Святий Миколай. Він вслухався в мистецькі здібності діточок, які проявляли себе у різний спосіб. Діти співали, розказували вірші, а дехто навіть танцював, щоб принаймні в такий спосіб розвеселити Святого Миколая. А тоді кожен за свою активність отримав від святого подарунок.

Опісля Віктор Наказний, катехит парафії Пресвятої Тройці, розповів про життєвий шлях Архиєпископа Мир Ликійського, його харизматичну особистість і доброту. Також наголосивши на важливості святкування цього християнського празника серед українців, пригадавши справжнє богословське коріння і походження цього великого свята на українських землях.

Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/294-u-poltavi-do-tsentru-reabilitatsii-ditei-zavitav-sviatyi-mykolai

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *