Відбулися реколекції для подружніх пар Харківщини

3 20 по 22 серпня на березі Салтівського водосховища проходили десяті ювілейні реколекції для подружніх пар Харківщини. Дні духовної віднови для родин відбулися з благословення Владики Василія та за підтримки підтримки Комісії в справах родини (зокрема, проекту «Від сім’ї до сім’ї»). Зустрічі відбувалися під духовним супроводом о. Ігоря Табаки та за участі реколектантів – Василя та Лідії Кондратиків.

Реколекції – це чудова можливість зупинитися в щоденній метушні і скерувати свої зусилля на те, щоб потурбуватися про свій духовний та емоційний стан, а також про свою «половинку» та стосунки в парі. Таке органічне поєднання духовного та психологічного, разом з фізичним (на лоні прекрасної природи) допомагає наповнити себе та зміцнити відносини, додати ніжності та романтики.

Реколектанти розповідали про відмінності між чоловіками та жінками, конфлікти та способи їх вирішення, аспекти близькості в парі та духовність сім’ї. Учасники отримували практичні завдання для обговорення в парі, моделі вирішення конфліктів представляли сценками. Було багато ділень та обговорень.

Духовна складова реколекцій – це молитва, участь в Літургії, особисте читання Святого Письма зі спільним обговоренням, можливість посповідатися та піти на духовну розмову.

Традиційно другий вечір реколекцій був присвячений активному дозвіллю, з ватрою, танцями, конкурсами, змаганнями, «іскрою любові» та вечірньою вдячністю. Двадцять учасників творили одну велику родину, об’єднану спільною метою – стати щасливішим самому та зміцнити стосунки в парі.

Ірина Табака, співорганізатор реколекцій

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *