“Кожен з нас має нести світильник, наповнений олією любові та милосердя” – Владика Василій на завершення ювілейних святкувань у Яворівському монастирі сестер Василіянок

У суботу, 16 жовтня завершилися святкування з нагоди 400-ліття Яворівського монастиря сестер Василіянок.  Архиєрейську святу Літургію та подячний Молебень до Пресвятої Богородиці очолив Преосвященний Владика Василій Екзарх Харківський.

У своєму пастирському слові, роздумуючи над Притчею про десять дів, Владика Василій підкреслив, що діви принесли Господеві цінний дар – своє дівицтво, а олія, якою наповнили свої світичі мудрі діви – це любов і милосердя, які вони виявляють до потребуючих. “Кожен з нас має нести світильник наповнений олією любові та милосердя” – наголосив Архиєрей.

На завершення, Екзарх Харківський пригадав історію сестер Василіянок, які попри перешкоди не залишили свого покликання, а як мудрі діви наповнили свої світичі любов’ю і милосердям у ставленні до інших.

Варто додати, що Владика Василій брав участь в усіх ювілейних святкуваннях сестер Василіянок у Яворові, а це Урочиста Академія, Ювілейна наукова конференція, Концертна програма та щоденні богослужіння.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *