Закарпаття: Владика Василій очолив богослужіння з нагоди завершення Ювілейного року у Провінції Святого Миколая

27-28 серпня в Мукачівському монастирі відбулися відпустові святкування празника Успіння Пресвятої Богородиці, під час яких ченці-василіяни Провінції Святого Миколая в Україні урочисто завершили Ювілейний рік, присвячений 100-літтю від початку монашої реформи Василіянського Чину на Закарпатті.

Святкування розпочалися ввечері 27 серпня Великою Вечірнею з Литією, яку очолив Владика Іриней Білик ЧСВВ з Риму, Канонік Папської Базиліки SantaMariaMaggiore.

28 серпня Архиєрейську Божественну Літургію очолив Владика Василій, Екзарх Харківський.

Архиєрею співслужили: Протоігумен о. Франциск Онисько ЧСВВ, настоятель Мукачівського монастиря о. Даниїл Дербаль ЧСВВ, ігумен Імстичівського монастиря о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ, настоятель Малоберезнянського монастиря о. Лука Буняк ЧСВВ, а також інші ієромонахи-василіяни і єпархіальні священики.

Владика Василій висловив щирі привітання співбратам-василіянам з нагоди їхніх святкувань, побажавши і надалі ревно служити Господеві.

На завершення усі присутні отримали Повний відпуст і Апостольське благословення з окропленням свяченою водою, мируванням та благословенням мощами святого Миколая.

Джерело та більше фото

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *