У Полтаві військовий капелан та бійці відвідали школу

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника та захисниці України, військовий капелан отець Максим Кролевський разом зі своїми бійцями 5 батальйонної тактичної групи 81 Десантно-штурмової бригади ЗСУ відвідав одну зі шкіл Полтави.

Душпастир з військовослужбовцями військової частини завітав на урок до учнів 11-тих класів на запрошення дирекції школи та викладача допризовної підготовки.

Урок розпочався з короткого привітання. Згодом отець Максим розповів про свій досвід духовного проводу бійців з початку бойових дій на Донбасі:

— Нам потрібно навчитися цінувати моменти миру і свободи, якими ми можемо користуватися тут, у Полтаві, бо це все сьогодні оплачено дуже дорогою ціною, життям і здоров’ям наших мужніх, відданих та вірних своїй присязі бійців!

Учні дуже уважно слухали розповіді про військові будні на Сході, про цінності, на яких мають будувати сучасну Українську Державу.

На завершення, бійці-десантники Богдан Туренко, Євген Козулін привітали учнів зі святом та поділилися з ними особистими візіями побудови Української Держави на основі власного бойового досвіду. А боєць Микола Кононенко прочитав усім кілька своїх віршів, які він склав на передовій.

Отець Максим Кролевський, привітавши учнів зі святом, закликав їх також бути добрими та відповідальними захисниками та захисницями:

— У наш час, не лише люди у військовому однострої можуть бути захисниками, але кожен з нас, хто вчиться та працює на благо Української Держави!

Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *