Греко-католицькі діти розповіли про екологію у православному таборі

30 червня БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» та волонтери з парафії Пресвятої Трійці УГКЦ завітали у православний християнський табір «Джерело» з акцією «Діти – дітям про природу».

Отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, пояснив, чому християнам важливо турбуватися про природу.

«Люди отримали світ у своє розпорядження, але мають і відповідальність за його збереження. Ми розумніші за тварин, і тому на нас покладено більше обов’язків щодо природи, хоча бачимо зовсім протилежну картину», ― наголосив о. Максим.

Після цього дитячий ансамбль з парафії Пресвятої Трійці УГКЦ заспівав українські екологічні пісні. Отець Максим стверджує, що і серед сучасних, і серед народних пісень є багато таких, які говорять про захист навколишнього середовища.

«Вся наша культура та історія говорять про те, що українці завжди прагнули жити у гармонії з природою», ― каже екореферент.

Після концерту гості табору показали дитячий фільм «Помста пухнастих». Він розповідає про забудовника, який хоче зруйнувати заповідну зону заради житлового комплексу і поступову зміну його поглядів під тиском лісових тварин.

Табір «Джерело» організовує Українська Православна Церква Київського Патріархату і Полтавський батальйон небайдужих. Акція «Діти дітям про природу» проходить у рамках місійної екологічної діяльності УГКЦ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/3066-greko-katolitski-diti-rozpovili-pro-ekologiju-u-pravoslavnomu-tabori

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *