Звернення Владики Василія до священників та вірних Харківського Екзархату про посилену молитву до Пресвятої Богородиці у місяці травні

Звернення Владики Василія до священників та вірних Харківського Екзархату про посилену молитву до Пресвятої Богородиці у місяці травні:

Наш народ, особливо в часи гонінь чи випробувань, з великим довір’ям звертався до Пресвятої Богородиці, просячи Її материнського заступництва.

Цього року Вселенський Архиєрей Папа Франциск написав до вірних листа, присвяченого молитві до Пресвятої Богородиці у місяці травні. Папа уклав молитву до Матері Божої, щоб вірні її молилися у теперішній нелегкий час випробування.

«Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице»

В теперішній нелегкій ситуації, переповненій стражданнями та тривогою, що випробовують увесь світ, прибігаємо до Тебе, Мати Божа і Мати наша, шукаючи захисту під Твоїм покровом.

Діво Маріє, поглянь на нас своїми милосердними очима під час цієї вірусної інфекції, утіш тих, які розгублені та оплакують своїх померлих, похованих, іноді, в такий спосіб, що ранить серце. Підтримай тих, які переживають за хворих, і не можуть бути поряд з ними, щоб не заразитись. Влий довіру в тих, які стурбовані економічними наслідками карантину, непевним майбутнім та можливістю працевлаштуватися.

Мати Божа і Мати наша, випроси для нас в Бога, Отця милосердя, аби це важке випробування завершилося, щоби повернувся горизонт надії та миру. Як у Кані Галилейській, заступайся перед Божественним Сином, просячи втішити родини хворих і жертв та відкрити їхні серця на довіру.

Захисти лікарів, медпрацівників та волонтерів, які протягом цього періоду поширення вірусу перебувають на передовій та ризикують своїм життям, рятуючи життя інших. Супроводжуй їхні героїчні зусилля, даруй їм силу і здоров’я та наповни їхні серця добротою.

Перебувай поруч з тими, які вдень і вночі допомагають хворим, та зі священиками, які з пастирською жертовністю та євангельською відданістю стараються допомагати і підтримувати всіх під час цього випробування.

Пресвята Діво, просвіти людей науки, щоб знайшли правильні рішення для перемоги над цим вірусом.

Допоможи відповідальним за долю народів, аби діяли мудро, турботливо й великодушно, допомагаючи тим, кому не вистачає необхідного для прожиття, плануючи далекоглядні соціальні та економічні програми в дусі солідарності.

Пресвята Маріє, зворуши сумління, аби величезні суми грошей, які використовують для збільшення та вдосконалення зброї, були направлені на підтримку наукових досліджень, аби запобігати схожим катастрофам у майбутньому.

Найлюбіша Мати, причинися до зростання в світі відчуття приналежності до одного великого роду, в усвідомленні зв’язку, який всіх поєднує, щоби ми з братерським і солідарним духом поспішали на допомогу в різних формах бідності та ситуаціях злиднів. Заохоти до стійкості у вірі, витривалості в служінні та постійності в молитві.

О Маріє, Утішителько пригноблених, обійми всіх своїх страждаючих дітей та випроси, аби Бог втрутився своєю всемогутньою рукою, щоб визволив нас від цієї жахливої епідемії, щоби життя могло спокійно повернутися до свого нормального ритму.

Довіряємо Тобі, що сяєш на нашій дорозі як знак спасіння та надії, о ласкава, о милосердна, о солодка Діво Маріє. Амінь.

Отож, заохочую священників Харківського Екзархату у місяці травні щодня служити Молебень до Пресвятої Богородиці, просячи Її заступництва для нашої Церкви та народу!

Запрошую вірних, особливо в теперішній час, посилити молитву до Матері Божої, беручи участь у травневих Молебенях через живу участь у храмі або через інтернет-трансляцію.

+Екзарх Харківський

Владика Василій

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *