Екзарх Харківський Владика Василій взяв участь у відзначенні 25-ліття заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

14 січня декретом владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, відбулось проголошення Ювілейного року з нагоди 25-ліття Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

У декреті єпископа говориться, що Самбірсько-Дрогобицька єпархія як одна зі спадкоємиць давньої єпископської кафедри Київської Церкви була створена 12 липня 1993 року Божого грамотою світлої пам’яті Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського, Глави УГКЦ.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії 

З нагоди цього величного святкування 28 травня, у Катедральному соборі Пресвятої Трійці в Дрогобичі, відбулася Божественна Літургія, яку очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. В Архиєрейській Св. Літургії йому співслужили єпископи Української Греко-Католицької Церкви, серед яких – Владика Василій Екзарх Харківський, а також, єпископ Римо-Католицької Церкви та чисельне духовенство.

У своєму пастирському слові Блаженніший Святослав звернув увагу на Особу Святого Духа, який є нашим Утішителем, який вчить нас молитися і без якого немає духовного життя. Глава Церкви також згадує день, коли був проголошений декрет про створення Самбірсько-Дрогобицької Єпархій та про першого єпископа — владику Юліана Вороновського.

“У постаті владики Юліана Вороновського ми бачимо мужа, який, натхненний Святим Духом, ішов для того, щоб об’явити й приблизити кожному з нас єдиного Бога у Пресвятій Трійці” — промовив Блаженніший Святослав.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *