Харківський Екзархат УГКЦ на Європейському тижні місцевої демократії в Харкові

Молодь парафії св. Миколая Чудотворця (м. Харків): Головченко Андрій, Калиновська  Дар ‘я разом з сестрами св. Йосифа с. Григорією (Костів), с. Неонілою ( Варениця) представляли УГКЦ на засіданні молодіжної ради при Харківському міському голові, яке присвячене головній темі тижня: «Жити разом у культурно різноманітних суспільствах: повага, діалог, взаємодія»

Це засідання стало центральною подією Європейського тижня місцевої демократії в Харкові. Координатором акції є Конгрес місцевих і регіональних влад Європи, що діє під егідою Ради Європи. Торік Харків став одним із найактивніших учасників акції, за що місту був присвоєний найвищий із можливих статусів учасників – «Місто дванадцяти зірок».

У засіданні взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, депутати Харківської міської ради, громадські організації міста, що працюють у галузі запобігання конфліктів, представники національно-культурних і релігійних товариств Харкова.

Як повідомив голова Молодіжної ради Михайло Лазарєв, для іноземних студентів планується видати інформаційний довідник, в якому буде описано багато моментів, необхідних іноземцям для адаптації в нових умовах життя.

Також, за його словами, найближчим часом у Харкові стартує проект для іноземних студентів «International Bus», в рамках якого будуть організовані безкоштовні екскурсії містом і знайомство з його визначними пам’ятками.

У планах Молодіжної ради – провести у травні 2017 року фестиваль культури і їжі «U-Nations», під час якого харків’яни зможуть познайомитися з історією, культурою, традиціями і національними стравами близько 20-ти діаспор, що проживають у Харкові. Також відбудеться концерт за участю представників національно-культурних об’єднань.

Сьогодні під час засідання Молодіжної ради при Харківському міському голові його учасники також обговорили широке коло питань, що стосуються молодіжної політики в мультикультурному суспільстві.

Довідка. Європейський тиждень місцевої демократії пов’язаний із прийняттям Європейської хартії місцевого самоврядування 15 жовтня 1985 року, тому, починаючи з 2007 року, тиждень місцевої демократії завжди проводиться в тиждень, на який припадає 15 жовтня. Однак деякі європейські міста планують велику кількість різноманітних заходів, тому в останні роки період проведення акції розширився до кількох місяців.

1 2 3 4

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *