Владика Василій освятив новозбудований василіянський монастир у Дрогобичі

21 листопада 2021 у Дрогобичі освятили новозбудований монастир отців Василіян святих апостолів Петра і Павла. Архиєрейську божественну літургію очолив владика Василій Тучапець, ЧСВВ, Екзарх Харківський.

Із владикою Василієм Службу Божу служили отці Йоан Школик, ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя, Макарій Ленів, ЧСВВ, Апостольський адміністратор для греко-католиків Криму, Веніамин Чернега, ЧСВВ, провінційний вікарій, Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, ректор ВІФСБ, о. Іван Паньків, декан дрогобицький, о. Лука Буняк, ЧСВВ із Закарпатської провінції святого Миколая та численне духовенство.

У проповіді владика Василій зазначив: «Визначальною чеснотою віри є вірність Христові та Його Католицькій Церкві і наступникам апостола Петра, римським архиєреям. Завдяки цій вірності отці у Дрогобичі понесли мученицьку смерть і так засвідчили свою вірність Христові і Його Церкві. Тому був такий успіх і благословення цієї місії і праці служіння отців Василіян у Дрогобичі».

Наприкінці божественної літургії ігумен монастиря о. Йосиф Кралька наголосив, що у день освячення монастиря надіємося, що це каміння стане ніби живим камінням завдяки кожному з нас, котрі бажають, щоб ця парафія була завжди живою і відкритою на потреби кожної людини.

Після Божественної Літургії владика Василій вручив подячні грамоти о. Макарію Леніву, який був ігуменом монастиря під час початку будівництва, та сьогоднішньому ігумену о. Йосифу Кральці, під керівництвом якого цей проект завершено, та здійснив чин освячення монастиря.

Інформаційний відділ отців Василіян

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *