Владика Василій очолив богослужіння з нагоди вшанування ікони Божої Матері в Крехівському монастирі

З нагоди вшанування чудотворної ікони Божої Матері в Крехівському монастирі св. Миколая вже другий рік поспіль в останню неділю липня відбувається проща, де збирається велика кількість монашества та паломників, щоб приклонитися до стіп Марії, складаючи молитви подяки та просячи в Неї заступництва.

Цього року велике святкування на честь почитання Пречистої Діви Марії тривало з 30 по 31 липня. В суботу 30 липня в переддень великого празника відбулася процесійна хода з храму до джерела, освячення води та Хресна Дорога по Побійній Горі, а опісля – урочисте винесення Ікони Божої Матері та Божественна Літургія на відпустовій площі.

31 липня, зранку, була відслужена утреня, а відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив екзарх Харківський – Преосвяшенніший владика Василій Тучапець, ЧСВВ, з яким співслужили Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ, ігумен-маґістр о. Володимир Маланюк, ЧСВВ, ректор ВІФБС о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ та багато інших ієромонахів.

Під час проповіді владика Василій роздумував над євангельським текстом, пригадуючи також історію Крехівської ікони Божої Матері. Закликаючи всіх присутніх наслідувати Божу Матір у святості, владика Василій розважав над словами Пресвятої Богородиці «Ось я слугиня Господня, нехай мені станеться за Твоїм словом», яка у цілковитій довірі, відкритості та любові відповіла Богові «Так», тим самим повністю віддаючи себе Божій волі та Його Промислу.

Повідомив: бр. Дмитро Голик

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *