Владика Василій очолив богослужіння з нагоди храмового свята у Золочівському монастирі Вознесіння Господнього

У день свята Вознесіння Господнього владика Василій відвідав василіянський монастир міста Золочева Львівської області. У монастирській обителі екзарх Харківський очолив святкові богослужіння з нагоди храмового празника.

У проповіді владика наголосив, що цьогорічне свято ми відзначаємо під час війни, коли воїни захищають нашу землю від жорстокого ворога, і ми єднаємо наші серця у надії і молитві за всіх наших захисників. Бог сотворив людину і подав їй ласку свободи і свобідної волі, та людина зловжила Божий дар свободи, відділила себе від Бога, і Отець Небесний послав свого Сина, який став людиною в тілі, в якому він приніс себе в жертву і викупив нас для неба. Після свого воскресіння Господь протягом сорока днів гуртував учнів, передав їм остаточне доручення, а потім разом із тілом вознісся на небо. Тіло – не зло і не темниця душі, у тілі ми теж освячуємося, бо воно – дар Божий, в якому ми надіємося перебувати на небесах. Тому з Божою силою ми покликані творити добро у наших тілах.

У 2023 році відзначаємо 400-ліття мученицької смерті святого священномученика Йосафата, який був архиєпископом у Полоцьку, який тоді належав до Київської митрополії. Через його тіло Бог дав багато знаків і чудес. Господь через подвиг мучеництва дарував йому ласку вічного життя і зробив прикладом для нас, щоб показати, як необхідно працювати для свого спасіння.

За матеріалами

https://osbm.in.ua/news/actual/20702

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *