Владики Синоду Єпископів УГКЦ в Перемишлянах і Уневі провели день духовної віднови

vidnova18 вересня відбувся день духовної віднови для владик Синоду Єпископів УГКЦ. Цього дня владики вирушили до Перемишлян, що на Львівщині. Тут, біля монумента блаженному священномученику Омелянові Ковчу о. д-р Мирослав Татарин, духовний провідник реколекцій, зачитав фрагмент листа цього новомученика УГКЦ, написаний ним у концтаборі Майданека.

Після складення іспиту сумління владики завітали до храму Святого Миколая, парохом якого був о. Омелян, де помолилися разом із парафіяльною спільнотою. Тоді о. Мирослав провів духовну науку на тему милосердя. Наостанок єпископи зробили пам’ятні записи у напрестольному Євангелії.

Далі владики вирушили до Свято-Успенської Унівської лаври, де їх радо зустрічав ігумен із монашою спільнотою. Після екскурсії обителлю єпископи відвідали музей Лаври, що на території монастирського комплексу. У храмі відбулася друга наука на тему дияконії (служіння), після якої владики Синоду помолилися Вечірню з ченцями й мирянами. На завершення вони також залишили пам’ятні записи в напрестольному Євангелії.

vidnova26vidnova7vidnova18vidnova25

Джерело: http://news.ugcc.ua/photo/vladiki_sinodu_iepiskop%D1%96v_v_peremishlyanah_%D1%96_unev%D1%96_proveli_den_duhovnoi_v%D1%96dnovi_77450.html,

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *