У Львові відбулася молитовна хода з перенесенням Ярославської чудотворної ікони «Милосердя двері»

unnamed__1__e0d9cCьогодні наша Церква саме тут, у Львові, у древньому соборі Святого Юра, переживає один із головних моментів усього Ювілейного року Божого милосердя в Католицькій Церкві. Ми, єпископи, питали в Бога і в самих себе, як нам краще і сильніше бути апостолами і проповідниками Божого милосердя. Бо Бог – милосердний і прагне вилити своє милосердя на всіх нас, а ми, наступники апостолів, покликані бути носіями Божого прощення людині. Ми прагнули, аби чудотворна ікона Ярославської Богородиці «Милосердя двері» була з нами під час Синоду, на який приїхали владики з усього світу.

unnamed__3__a27ddТакими словами звернувся Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав до духовенства, вірних та спільноти УКУ 10 вересня після Молебню до Божого милосердя в соборі Святого Юра перед іконою Ярославської Божої Матері «Милосердя двері».

Після цього колона з єпископами, духовенством та мирянами вирушила із собору до новозведеного студентського храму УКУ. Ікону почергово несли викладачі, студенти та працівники УКУ. Шлях молитовної ходи пролягав попри тюрму на Лонцького, де й відбулася перша духовна наука, яку провадив о. д-р Михайло Димид, перший ректор УКУ.

Інша зупинка, де відбулася духовна застанова, була поряд із Академією сухопутних військ і її провадив владика Борис (Гудзяк), президент УКУ.

14233199_1022609137856958_2854030348993436080_nОстанньою духовною зупинкою був  храм Новомучеників УГКЦ біля УКУ. Тут духовну науку виголосив о. д-р Богдан Прах, ректор УКУ. «П’ятнадцять років тому на цьому місці зупинився святий Іван Павло II, аби короткою молитвою, благанням про Боже милосердя дати нам надію, що ми можемо здійснити великий задум для добра всієї нашої Церкви. Знаком цього є наріжний камінь, який посвятив Папа і який є біля новозбудованої храму УКУ», – сказав ректор.

Після цього Блаженніший Святослав переніс мощі блаженного Миколая Чарнецького до нового студентського храму УКУ Софії – Премудрості Божої. А потім Глава Церкви очолив Вечірню з литією в новому храмі УКУ.

Джерело: http://news.ugcc.ua/video/glava_ugkts_ocholiv_molitovnu_hodu_z_perenesennyam_yaroslavskoi_chudotvornoi_%D1%96koni_miloserdya_dver%D1%96_u_lvov%D1%96_77464.html

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *