Владика Василій (Тучапець) побував з душпастирськими відвідинами у Полтаві

У неділю, 27 грудня, до парафії Пресвятої Тройці, що у м. Полтава, з душпастирськими відвідинами завітав владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський.

Пасторальні відвідини розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив екзарх у співслужінні зі священиками отцем Юрієм Кролевським, настоятелем парафії та отцем Максимом Кролевським, координатором програми Стратегії розвитку УГКЦ у Харківському екзархаті.

У своїй проповіді, владика Василій заторкнув актуальні питання будівництва християнського життя у сучасних українських реаліях. “У теперішніх обставинах становлення нашої держави, — зауважив єпископ, — ми, як діти Божі, повинні боротися з усім тим, що сьогодні суперечить християнським цінностям, принижує людську гідність та знищує людське життя”.

Після Святої Літургії, Архиєрей, подякувавши священикам та вірним парафії Пресвятої Тройці за активну участь у проведенні днів митрополита Андрея Шептицького у Полтаві, нагородив отців та парафіян подячною грамотою та медаллю митрополита Андрея Шептицького. “Ця Архиєрейська подяка та нагорода стосується кожного з нас, бо це результат нашої спільної праці, — зауважив отець Юрій Кролевський на завершення, — бо не тільки ми священики є апостолами проголошення Слова Божого, а й кожен член нашої парафіяльної родини”.

Опісля, священики та вірні парафії Пресвятої Тройці мали можливість ближче поспілкуватися з владикою Василієм, обговорюючи подальші перспективи та стратегію розвитку полтавської громади.
Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *