Важливо, щоб знання приносили добрий плід – Екзарх Харківський Владика Василій

“Притчею про злочинних виноградарів Христос хоче пригадати, напоумити, щоб люди не повторювали помилок минулого”, – про це сказав Екзарх Харківський Владика Василій у неділю 6 вересня під час Святої Літургії у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. Первосвященники і фарисеї слухали, але не повірили Спасителеві, тому Христос видає їм суворий засуд, кажучи, що від них забереться Царство Боже і віддасться іншим. “Господь створив світ, створив людину на свій образ і подобу. Він приходить, як господар з притчі, щоб взяти добрі плоди. Про які плоди йдеться? Найперше – це віра в Єдиного Бога: Отця, Сина і Святого Духа. Інший плід – життя за вірою – добрі вчинки, чесноти, не гріхи і пристрасті, а життя за Заповідями Божими”, – зазначив Архиєрей.

Притча із сьогоднішнього Євангелія стосується кожної людини. Адже ті, які повірили в Ісуса, прийняли Його благовість – є Його виноградником. Христос застерігає людину, щоб вона не вела “подвійне життя”: з одного боку вдавала із себе праведника, а з іншого боку – була сповнена гріха.

“Сьогодні ми благословляємо учнів, студентів, учителів, викладачів на новий навчальний рік. Важливо, щоб ми отримали Боже благословення, і щоб нові знання приносили добрий плід для нас і наших ближніх”, – побажав Владика Василій.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *