У Харківському екзархаті відбулися реколекції для священиків та їх родин

Завершились реколекції для родин священиків Харківського екзархату.

Темою цьогорічних зустрічей була «Людяність, любов та виховання дітей», а реколектантом – о. Йосиф Будай, ЧСВВ. Саме завдяки особі отця-реколектанта атмосфера  була дуже легкою і невимушеною. Всі свої науки о. Йосиф підкріплював історіями із свого священичого досвіду. В позалекційний час отець завжди з кимось спілкувався, жартував. У нього було що сказати кожному, незалежно чи це дорослий, чи дитина.

Окрім того, кожен вечір передбачав певну культурну програму. Спочатку учасникам реколекцій було запропоновано переглянути фільм на тему вірності в сім’ї, яка базується на особистій вірі. Інший вечір пройшов при спільній ватрі. На березі ставка, при вогнищі, в ході веселої гри люди могли краще пізнати один одного. Сприяли цьому і невід’ємні атрибути ватри – українська пісня та гітара.

Останній вечір мав за мету показати  дитячі  таланти. Були представлені роботи дітей, звучали вірші, пісні, гра на гітарі. Дитяча щирість і запал не залишив нікого байдужим. Це був гарний підсумок чудових реколекцій. За що ми щиро вдячні Богу і нашим жертводавцям!

о. Ігор Табака,  голова комісії у справах родини Харківського екзархату

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *