Екологічний день у християнському таборі для молоді Харківського екзархату

З 22 червня по 1 липня на мальовничому узбережжі Азовського моря, у с. Кирилівка, проходить молодіжний християнський табір Харківського екзархату УГКЦ. З ініціативи коменданта табору о. Сергія Коваля та за сприяння о. Максима Кролевського, референта Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, в таборі було проведено екологічний день.

Цей незвичний екодень був проведений о. Олександром Варницьким. На початку зустрічі священик коротко розповів про діяльність, мету та головні завдання Бюро УГКЦ з питань екології.

Згодом таборові учасники поділилися на дві вікові групи, для яких священик окремо провів екологічні бесіди. «Чим скоріше ми зможемо усвідомити свою християнську відповідальність за Богом сотворений світ, – зауважив духовний отець, – тим менше помилок наробимо у своєму житті, які іноді можуть бути фатальними як для нас, так і для всього живого на Землі».

Молодь та діти ставили дуже багато запитань, які стосувалися відповідального поводження з природним довкіллям, розумного й поміркованого використання природних багатств, а також висловлювали багато екологічних ідей щодо формування відповідальної християнської поведінки.

На завершення екологічного дня відбувся показ фільму «Дім», після якого таборові учасники вели плідне обговорення та поділилися особистими враженнями.

Час літніх таборів – це чудова нагода в невимушений спосіб допомогти молодим людям цілісно розвиватись, стаючи зрілими особистостями, які не боятимуться взяти на себе відповідальність за себе і своє довкілля.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/2024-harkivskij-ekzarhat-ugkts-pid-chas-lita-prodovzhue-dbati-pro-tsilisnij-rozvitok-molodi

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *