Веселі канікули з Богом пройшли у Харкові

Уже не в перший раз у Харкові для дітей віком від 5 до 14 років відкрив свої двері християнський табір «Веселі канікули з Богом», який традиційно організовує Катехитична комісія Харківського екзархату.

 

Табір розпочався у понеділок, 10 червня та тривав тиждень, до 15 червня. За цей період діти встигли навчитися багато чого нового та змогли пізнати Ісуса ближче.

Програма табору була насиченою, цікавою та повчальною. Кожний день розпочинався із спільної молитви та виконання гімну України, що неабияк зближувало усіх як з Богом, так і один з одним. Опісля відбувалась весела зарядка, ігри, танці, виконання пісень, різноманітні банси, які не лише веселили дітей, але й стимулювали їх бути рухливими та позитивними увесь день.

Під час катехизації діти знайомилися з постаттю Мойсея та вивчали життєві настанови – Божі Заповіді. Також на дітей очікували різноманітні ігри у командах, де вони вчилися як катехизму, так і вмінню бути дружніми, справедливими, чесними та відповідальними один за одного. Кожна гра проводилась із певною виховною метою, яку слід було засвоїти її учасникам. Також аніматори проводили для дітей різноманітні майстер класи із виготовлення виробів своїми руками, наприклад, виготовлення листівки до дня батька, або ж закладки для книжки.

А у спекотні дні діти бавилися у водні ігри.

У середу на малечу чекав цікавий виїзний день до екопарку Фельдмана, що в Харківській області. Проте діти не просто гуляли парком, а й брали участь у справжньому фото-квесті, що створили для них аніматори. Діти навчилися використовувати карти та працювати у командах.

Також цікавим для дітей виявився приїзд пластунів – національної скаутської організації. Дітей навчали справжнім навичкам виживання.

На останній день табору завітав Преосвященний Владика Василій, який помолився над усіма учасниками Веселих канікул з Богом та благословив їх свяченою водою. А також, дітей та їх батьків очікував солодкий стіл та обговорення проведеного табору. Усі дітки залишили табір з посмішками на обличчі і обіцяли повернутися в наступному році, тому з нетерпінням будемо їх очікувати.

Аня Костів, м. Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *