У Лубнах відзначили храмове свято та освятили офіс БФ “Карітас Лубни”

У неділю 28 серпня храмове свято відзначила парафія Успіння Пресвятої Богородиці  УГКЦ міста Лубни Полтавської області. Архиєрейську Літургію у каплиці очолив екзарх Харківський владика Василій у співслужінні з адміністратором парафії о. Василем Улішаком та духовенством екзархату. Під час богослужіння шестеро дітей приступили до Урочистого першого Святого Причастя стараннями с. Йосафати Цяпало, ЧСВВ.
Знаменною подією для міста та парафії було відкриття офісу БФ “Карітас Лубни”, яке освятив владика Василій. Почесними гостями свята були президентка “Карітас Україна” п. Тетяна Ставнича, провідний менеджер проектів п. Олександр Магдаліц, місцева влада, медійники, парафіяни та гості.
Варто додати, що парафія УГКЦ у Лубнах заснована у 2015 році. Активна соціальна робота тут ведеться майже від самих початків: щороку проходить акція “Миколай про тебе не забуде”, організована допомога нужденним “Гаряче милосердя”.
“З початком війни ми почали годувати безкоштовними обідами усіх потребуючих, роздавати їм гуманітарну допомогу, а зараз наша спільна праця переросла у великий проєкт від “Карітасу”, – ділиться о. Василь Улішак. Пріоритетними у роботі “Карітасу Лубни” є праця з дітьми та людьми пенсійного віку, зараз вже діє кілька напрямків служіння, зокрема, допомога постраждалим від війни.

 
Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *