У Кременчуцькій виховній колонії відбулося свято “Козацький гарт”

8 серпня 2020 року у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх завершився 13-й сезон свята «Козацький гарт» для неповнолітніх юнаків за участю Братства бойового козацького Звичаю «Спас». Подію традиційно організовує Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви у співпраці з Державною кримінально-виконавчою службою України.

Свято відбулось за сприянням доброчинців. Цього року, з огляду на обмеження карантину, перед початком змагань відбулась зустріч онлайн в системі Zoom – конференції, з волонтерами та капеланом установи – о. Романом Атаманом.

За козацьким звичаєм свято розпочалося з молитви. Учасники конференції привітали вихованців із початком заходу та надали підбадьорюючі настанови щодо участі та перемоги у спортивно – розважальних конкурсах.

Святкова програма включала вікторину з історії козацтва та Запорізької Січі, розваги і спортивні випробовування, в яких юнаки проявили силу, спритність, швидкість, витривалість та спеціальні вміння з ігрових видах спорту. З неабиякою силою та спритністю юнаки змагались у човниковому бігу, в армреслінгу, набивання футбольного м’яча, віджималися від землі, грали у «2-х поверховий» баскетбол, проявили себе у веселих естафетах.

«Змагання пройшли у доброзичливій атмосфері, з гарним бадьорим настроєм. Всі учасники свята отримали позивний заряд енергії, емоційне піднесення. На спортивному майданчику панував високий патріотичний дух. Перемогу здобула команда «Гетьмани» відділення №2 та отримала кубок чемпіона. Кожен учасник змагань отримав почесні грамоти, а в подарунок спортивний інвентар», – зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Призи для винагороди команд були придбані коштом доброчинців.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *