У Полтаві «Лицарі Колумба» та небайдужі люди придбали позашляховик для потреб у зоні ООС

Завдяки фінансовій участі представників ордену «Лицарі Колумба» міста Полтави та небайдужих людей вдалося придбати позашляховик для душпастирських та військових потреб у зоні ООС.

Військовий капелан 5-ої батальйонної тактичної групи 81 Десантно-Штурмової Бригади ЗСУ отець Максим Кролевський, розповідає, що його військова частина — бойова, тому завжди перебуває на найскладніших ділянках фронту:

— Часто виникає потреба відвідати наших бійців зі Святими Тайнами, словами духовної підтримки, розради та заохочення. На жаль, без повнопривідного позашляховика, в умовах бойових дій, зі змінними погодніми умовами це досить важко зробити, а інколи і неможливо. Тепер, дякуючи Богові, «Лицарям Колумба» та добрим людям, цей автомобіль послужить практичним засобом для мене та моїх бійців, якими духовно опікуюся на передовій.

Позашляховик для душпастирських та військових потреб у зоні ООС.

Кошти на автомобіль для ООС збиралися кілька місяців. У той же час відбувався пошук позашляховика, який би був добре пристосований для зони ООС, де ґрунти мають свою особливість та специфіку.

Великий лицар полтавської ради «Лицарів Колумба» Євген Хайлов радіє, що вдалося зреалізувати ще одну добру справу у Полтаві:

— Намагаємося активно брати участь у різних суспільних процесах, долучатися до потрібних та дієвих справ, які сьогодні першочергово необхідні та важливі для добра та миру нашої країни.

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *