Священникам пропонують подати заявки на конкурс соціальних проєктів

Програма «Соціальні інновації громад» від Львівської освітньої фундації розпочала набір на тримодульне навчання для громад. Парафіяльні команди з керівником проєкту священником зможуть опрацювати свою ідею та перетворити її на соціальний проєкт.

Львівська освітня фундація відкрила конкурс соціальних проєктів «Соціальні інновації громад». У його межах команди зможуть попрацювати над ідеєю соціального проєкту із залученими експертами й викладачами бізнес-школи в таких темах: аналіз громад, проєктний менеджмент і соціальні послуги.

Конкурс відкритий для команд, які складаються зі священника та кількох волонтерів із громади. Насамперед команди повинні заповнити реєстраційну форму й описати свої ідеї, відтак захистити свій проєкт перед конкурсною комісією та позмагатися за можливість взяти участь у  тримодульному навчанні.

Навчання відбуватиметься у смт Брюховичі, формат – триденні семінари. Між модулями команди матимуть час для перетворення своєї ідеї у конкретний соціальний проєкт. У результаті 10 із 20 команд зможуть позмагатися за фінансування своєї ідеї. Окремий акцент програми – соціальні послуги. У межах навчання команди дізнаються, як створювати соціальні послуги (догляд, кризове втручання, соціальний супровід) і залучати фінансування з державного бюджету на їх надання. Менторами виступлять проєктні менеджери Львівської освітньої фундації, що мають досвід реалізації соціальних проєктів по всій Україні.

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Уже 20 років Львівська освітня фундація реалізує та підтримує сотні успішних проєктів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив.

Реєстраційна форма: https://bit.ly/SocInnCom1.

Посилання на детальний опис програми: https://bit.ly/SocInnCom2.

Сайт організації: http://www.lef.org.ua/

Facebook організації: https://www.facebook.com/lvivedufound

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *