У Полтаві з нагоди Дня Незалежності відбулася міжконфесійна молитва

14063955_1860854687535117_5840046646868185396_n23 серпня у Полтаві, біля пам’ятника Івану Мазепі, відбувся міжконфесійний молебень, у якому взяли участь священики УГКЦ о. Володимир Раковецький та о. Максим Кролевський, а також духовенство Української Православної Церкви (КП), Римсько-Католицької Церкви та протестантів.

Молитва, яка цього дня об’єднала полтавське духовенство, мешканців та гостей міста, була присвячена 25-й річниці від Дня Незалежності. Усі учасники молитовного заходу, дякуючи Богові за дар Української Незалежності, молилися за розквіт української Держави, за Божу мудрість для державних діячів, за мир і спокій на українських землях.

“Наша мандрівка, у яку ми вирушили 25 років тому, – зауважив отець Максим Кролевський під час своєї промови, – допомогла нам як українцям усвідомити нашу власну людську гідність, навчила нас боротися за нашу свободу та по-справжьому любити нашу Батьківщину. Ці всі цінності стали сенсом нашого життя, вони роблять нас по-справжньому вільними та незалежними”.

Опісля молебню усі спільно помолилися молитву “Отче наш”, а завершився міжконфесійний захід молитвою “Боже великий, єдиний”.

                                                                                      Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *