У Харкові відбудеться презентація молитовника шрифтом Брайля

10 жовтня о 12.00 год. у приміщенні філії харківської бібліотеки №22, спільно з 17-тою бібліотекою ім. Гіршмана, що спеціалізується на книжках для незрячих читачів та читачок, по вул. Клочківській, 261 відбудеться презентація молитовника шрифтом Брайля. Молитовник вийшов з благословення Синоду Єпископів УГКЦ та стараннями Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства. Адже особи з порушенням зору потребують матеріалів, щоб не лише молитися завчені молитви, але й прочитати молитви самостійно.

Книга шрифтом Брайля була надрукована у Києві, і до неї ввійшли вибрані молитви на основі молитовника «Прийдіте поклонімся»: молитви на різні потреби, молитви на вервиці, Таїнство Покаяння, умови доброї Сповіді, Молебень до Христа Чоловіколюбця, Молебень до Богоматері, катехизмові правди.

Молитовники надруковані рельєфно-крапковим шрифтом будуть подаровані бібліотеці №17, охочим незрячим учням спеціальної школи ім. Короленка, громадським організаціям, які опікуються проблемами людей із порушеннями зору.

Презентація відбудеться за участю Преосвященного Владики Василія Екзарха Харківського УГКЦ, о. Андрія Стадницького – голови Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, духовенства, книгарів з 17 бібліотеки, незрячих віруючих та інших гостей.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 097 583 49 87 (сестра Григорія).

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *