Від віри залежить спасіння людини – Владика Василій у Томину неділю

У Томину неділю Екзарх Харківський Владика Василій очолив святкові богослужіння у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. Опісля Утрені було відслужено Архиєрейську Літургію, під час якої Владика Василій звернувся до присутніх зі словом проповіді. Роздумуючи над євангельським уривком, Архиєрей пригадав, в яких обставинах перебували апостоли у день Воскресіння Христового. Вони були перелякані, не знали, що далі робити, ще не вірили словам Христовим, які Він колись казав, що Син Чоловічий буде страждати, помре, але третього дня воскресне. “Христос приносить мир учням, проганяє неспокій з їхнього серця, проходить крізь замкнені двері. Спаситель показує учням руки, і вони, побачивши, увірували. Через вісім днів Ісус знову приходить і, звертаючись до апостола Томи, показує свої рани і каже: “Не будь невіруючий, але віруючий”, – зазначив Владика Василій.

Екзарх Харківський звернув увагу на те, що від зустрічі з Воскреслим Христом невірство, сумніви Томи відійшли, і апостол повірив. “Віра є сподіванням речей невидимих, від віри залежить спасіння людини. Багато людей ще не повірили у Христа, а шукають матеріальних доказів існування Бога. Знаємо, що і через видимий світ людина може пізнавати Бога, бо багато визначних вчених, які досліджували світ, не заперечували існування Бога”, – додав Владика Василій.

Екзарх Харківський заохотив, згадуючи сьогоднішню євангельську подію, не боятися труднощів і не сумніватися, що Христос живий.

Варто додати, що у другу неділю травня у світі святкують День Матері. Тому опісля богослужіння парафіяльна молодь та діти привітали матусь зі святом, вручивши їм маленькі подарунки.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *