У Брюховичах відбулася щорічна осіння зустріч греко-католицьких та римо-католицьких єпископів України

24 листопада, в реколекційному домі РКЦ у Львові-Брюховичах розпочалися спільні реколекції греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України. Реколекції, які цьогоріч виголошує владика Микола Лучок, єпископ-помічник Мукачівської дієцезії РКЦ, тривали з 24 до 26 листопада. Опісля відбулася також братня зустріч католицьких ієрархів.

На фото - зустріч греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України у Брюховичах, 2019 На фото – зустріч греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України у Брюховичах, 2019

У зв’язку з епідеміологічними обмеженнями більша частина єпископів брала участь у спільних реколекціях в режимі онлайн.

У четвер, 26 листопада, після завершення реколекцій, відбулася кількагодинна братня зустріч греко-католицьких і римо-католицьких ієрархів України, яка також буде доступною в онлайн-режимі.

Одним із основних елементів зустрічі було обговорення важливих акцентів нової енцикліки Папи Франциска «Fratelli tutti». Також владики УГКЦ і РКЦ в Україні обмінялися думками щодо організації душпастирства в сучасній епідеміологічній ситуації.

Додамо, що католицькі єпископи України збираються на спільні реколекції щороку. Одного року їх організовує спільнота Української Греко-Католицької Церкви, іншого – Римо-Католицької Церкви в Україні.

Департамент інформації УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *