“Тільки любов здатна на перемогу” — о. Андрій Зелінський на телеканалі “Місто” у Полтаві

10325397_10206317326992330_2991423232653279787_n21 березня у Полтаві у студії телеканалу “Місто” відбувся показ запису телевізійної програми “Місто. Ранок”, у якій взяли участь військові капелани Української Греко-Католицької Церкви — о. Андрій Зелінський та о. Максим Кролевський.

У ході ефіру говорили про військове капеланство, про людяність під час бойових дій, про любов до Вітчизни і, власне, про саму книгу отця Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни”, яку презентували у Полтаві 18 березня.

На початку капелани розповіли про історію свого капеланського служіння в українському війську, про основні завдання військового капелана як душпастиря, про специфіку священичого служіння та певні труднощі, які виникають у тих надзвичайних обставинах у зоні АТО під час бойових дій.

“Військовий капелан для бійця, — зауважив о. Максим — це є особа, якій він може повністю довіритися, з якою він може поговорити про найсокровенніші речі”.

“Ми ніколи не зможемо здолати ненавистю, — підкреслив отець Андрій під час ефіру, – бо людина втомлюється ненавидіти. Тільки любов здатна на перемогу, тому одне з ключових завдань військового капелана — допомогти українському воїну не втомитися любити”.

Також отець Андрій додав, що сьогоднішній фронт це щось глибше і більше, ніж просто перебування на східному рубежі держави, фронт — це зона, вимір нашої людської відповідальності за те, що сьогодні відбувається у державі.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ:https://www.youtube.com/watch?v=7flqiMcJz1c

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці, м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *