Завершилися річні курси «МАПа» для молодіжних священиків УГКЦ

9 листопада у Патріаршому домі (м. Львів) добіг до кінця останній 5-ий модуль річних інтерактивно-навчальних курсів для священиків з різних кутків України. В останній день усі учасники представили свої проекти перед поважною комісією, які планують втілювати в парафіях. Опісля о. Ростислав Пендюк, Голова Патріаршої молодіжної комісії, вручив молодіжним душпастирям сертифікати про успішне завершення та рюкзаки із повним набором потрібних речей з минулого Світового Дня Молоді в Кракові. Ці курси теж завершив і Голова Молодіжної комісії Харківського екзархату о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, якому було щоразу найдальше їхати.

 
Розпочалися однотижневі модулі ще в березні цього року. Молодіжний Апостолят Парафій (МАПа) – особлива ланка, де потрібно постійно вчитися, розвивати, вдосконалювати вміння та знання. Патріарша комісія у справах молоді представила цю нову душпастирську навчальну програму, щоб допомогти зацікавленим священикам стати добрими душпастирями молоді ХХІ століття.

 
Цей навчальний курс допомагає залучити та зацікавити сучасну молодь до Церкви, зрозуміти її мову, потреби та життєві пріоритети. Також запропонувати молоді християнські відповіді на питання, які ставить перед нею світ; нові ідеї та креативні рішення, що спонукають творити єдиний молодіжний простір УГКЦ. Різні тренінги з українськими та зарубіжними викладачами, часті праці у групах тощо стають необхідною частиною інтенсивного навчального процесу.

 
Сучасним душпастирям важливо любити молодь, бути з нею, знати, чим вона живе і не боятися відповідати на питання молодих осіб… Як було підкреслено на курсі, найлегше працювати із старшими жінками…. Але вони відійдуть і що потім? Молодь − наше теперішнє і майбутнє. Священики, що працюють нині безкорисливо з молоддю на своїх парафіях, дбають, звичайно, за майбутнє Христової Церкви і є добрим прикладом для інших. Отці не працюють з молоддю не тому, що немає відповідних програм, а тому, що не хочуть…

Більше про це ТУТ.

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *