Журнал “Собор” розповідає про харківську парафію Святого Миколая Чудотворця

У свіжому номері журналу “Собор” можна прочитати матеріал про Харківський Екзархат УГКЦ, зокрема, про Парафію святого Миколая Чудотворця.

“Існує помилкове твердження, що Українська Греко-Католицька Церква – це Львів, Івано-Франківськ та Тернопіль. Погоджуєтесь?
Але, коли ми ближче зазирнемо у життя УГКЦ, то побачимо, що її відродження та процвітання зараз відбувається саме на теренах Центру, Півдня, Сходу та Волині.
Що ми знаємо про нашу Церкву на цих землях?
У нашому журналі є рубрика Наші Парафії, де ми відкриваємо Вам ще ближче лице нашої Церкви.
У найновішому номері познайомимо Вас із Харківським Екзархатом УГКЦ.

Знайомтесь: Парафія святого Миколая Чудотворця у місті Харкові УГКЦ.

Громада УГКЦ в місті Харкові була зареєстрована 13 липня 1993 року. Як розповідає п. Ярослава Яремко, що на той час організовувала списки парафіяльної ради, до Харкова приїхав священик з Івано-Франківська о. Юрій, який реєстрував громаду. Але він надовго не залишився, тому що реальної громади не було….

У статті також йдеться про те, що у липні 2017 року відбулося урочисте освячення нижнього храму Святих верховних апостолів Петра і Павла Свято-Миколаївського собору. Освя-чення здійснив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, за участі Кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков; Архи-єпископа Клаудіо Гуджеротті, Апостольського Нунція в Україні; кир Василія, Екзарха Харківського; єпископів, священиків, монашества та вірних.
Більше дізнаєтесь у публікації на сторінці 18.
Також дізнаєтесь, де та коли у Харкові моляться греко-католики…
Хто очолює провід нашої Церкви на цих теренах, та що робив у Харкові Блаженніший Любомир Гузар…”

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *