Полтава долучилася до щорічної міжнародної акції «Година Землі»

earthhour_poltava_19 березня 2016 р. у молодіжному християнському центрі УГКЦ у м. Полтави відбулася зустріч молодіжної християнської спільноти «Українська молодь — Христові», яка була присвячена щорічній міжнародній акції «Година Землі».

На початку о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, розповів про суть, значення та місце екологічної події у житті світової спільноти, яка започаткована Всесвітнім фондом природи, закликаючи людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Згодом, Богдана Павлишин, лідер полтавських УМХівців, зачитала екологічну доповідь, у якій проаналізувала започаткування та становлення щорічної міжнародної акції «Година Землі» протягом усіх років у різних куточках нашої планети та в Україні. Також доповідач розповіла про цьогорічні особливості відзначення «Години Землі 2016» у нашій Батьківщині.

Слід зазначити, що у 2012 році «Година Землі» відбулася у Полтаві (запуск «небесних ліхтариків»), у якій взяли участь деякі з представників полтавської молодіжної організації УМХ.

   Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *