Святий Миколай завітав до Полтави

У неділю, 20 грудня у Полтаві при парафії Пресвятої Тройці відбулося свято св. Миколая, яке розпочалося Божественною Літургією.

У своїй проповіді отець Максим Кролевський наголосив на важливості цього свята у житті звичайного християнина, незважаючи на вік чи соціальний статус.

 

“Вдивляючись в обличчя цього великого святого Чудотворця, — зауважив священик, — кожен з нас повинен запитати себе: а як діла милосердя, діла Божої любові та мої особисті цінності як людини і християнина я реалізовую у моєму повсякденному житті? Чи дійсно мої вчинки, моє життя, мої цінності, любов та милосердя відповідають цьому великому званню — бути людиною і християнином, особливо в контексті року Божого милосердя?”.

Також священик закликав створити у храмі куточок милосердя, де кожен йдучи у неділю до храму міг би принести одяг, харч чи скласти якусь іншу жертву, яка б могла у свій спосіб допомогти іншій особі, яка перебуває у нужді. “У цей рік Божого милосердя, — додав отець Максим, — ми по-особливому повинні відчути потреби наших воїнів, переселенців, волонтерів, а також усіх тих, хто сьогодні живе за межею бідності”.

Опісля Святої Літургії діти парафії Пресвятої Тройці, які приготували святкову концертно-мистецьку програму, дивували своїми талантами рідних та близьких. А згодом, на прохання дітей, до храму завітав і сам святий Миколай, який вслухаючись у талановитість кожної окремої дитини, — щедро обдаровував їх подарунками.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *