Папський Нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас відвідав Катедральний собор УГКЦ у Харкові

У день свята Різдва Христового Папський Нунцій в Україні  архиєпископ Вісвальдас Кульбокас завітав у Катедральний собор святого Миколая Чудотворця УГКЦ у Харкові. Архиєпископ Вісвальдас відвідав Харків вперше із великим бажанням, зокрема, пережити Різдво на Сході України, у місті, постраждалому від війни.

У Катедральному соборі Успіння Богородиці Папський Нунцій очолив різдвяну месу разом із владикою Павлом (Гончаруком), РКЦ та владикою Василієм, екзархом Харківським УГКЦ.

Опісля архиєпископ Вісвальдас зустрівся з міським головою Ігорем Тереховим та відвідав райони Харкова, постраждалі від російських обстрілів.

У супроводі екзарха Харківського владики Василія Папський Нунцій завітав у Катедральний собор УГКЦ, поколядував та поспілкувався із молоддю та познайомився із парафіяльним соціальним служінням. Владика Василій показав церковні приміщення, які під час війни служать гуманітарними складами, розповів про видачі гуманітарної допомоги, які щотижня відбуваються на подвір’ї собору, а також познайомив почесного гостя із роботою Пункту незламності.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *