Празник св. Миколая Чудотворця у Покотилівському монастирі

Свято Миколая Чудотворця для кожного із нас є празником, насамперед, живого прояву милосердя до наших ближніх. Тому кожного року св. Миколай пригадує нам про те, що ми іноді забуваємо, про милосердя.

У суботу, 19 грудня, парафія Покрову Пресвятої Богородиці Покотилівського монастиря в урочистий спосіб відзначали празник св.Миколая. Діти нашої парафії, школи, приготували Святителю прекрасний концерт, яким вітали зранку та увечері на св. Літургіях, за що отримали щедрі подарунки. Також ми відвідали Мерефянську дитячу лікарню, де перебувають різного віку дітки, які також увесь день чекали з вірою подарунків від св. Миколая.
Берімо приклад із вчинків св. Миколая, а саме його щире бажання донести до кожного серця вічні істини, які оживляють душу, несуть надію, розвіюють самотність, відкинутість світу. За цією зовнішньою «показухою», яка у цей день так пропонується ближнім в особі шукачів власної слави, користі і земного щастя, що часто травмує душу, – іде Св. Миколай, який робить милосердя тихо, непомітно, не шукаючи слави, і тим самим дає приклад усім нам!

Ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ

фото: Олена Іваніцька, Олександр Сергієнко

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *