Харківський екореферент: «Померлим потрібні молитви, а не штучна похоронна символіка»

2 квітня 2015 року Божого в одній з бібліотек міста Полтави була представлена Великопосна екологічна ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння” для вчителів та учнів 5-х класів референтом Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському Екзархаті отцем Максимом Кролевським.

Священик розповів про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, яка є направлена на збереження створеного Богом світу та природної спадщини України в контексті піклування про спасіння людини.

Церковний еколог зокрема також окреслив основні причини, чому Церква закликає не вживати штучної похоронної символіки, тобто пласмасових вінків та квітів на кладовищах. “Ця традиція покладання штучних квітів та вінків на могили наших померлих, – підкреслив екареферент, – не має нічого спільного з християнською традицією Церкви вшанування померлих». Душпастир наголосив на тому, що необхідно бути свідомим того, що померлим, в першу чергу, потрібні молитви, а не штучна похоронна символіка, яка отруює довкілля і загрожує здоров’ю та життю.

На завершення кожен учасник отримав екозакладки на тему енергоефективності та флаєри з проблематики пластмасової поминальної атрибутики.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *