Щедрий вечір у Харкові: відгук про місії братів Дрогобицької Духовної Семінарії

На Йорданські свята брати IV курсу Дрогобицької Духовної Семінарії Рожак Іван та Мисак Ярослав побували на місійних теренах у місті Харкові. Місіонери приїхали послужити Преосвященнішому Владиці Василію, Харківському Екзарху.

Після прибуття до Харкова семінаристи відвідали Свято-Івано-Павлівський монастир Згромадження Святого Йосифа, де познайомилися із сестрами, які звершують тут свій монаший подвиг.

18 січня, в день Навечір’я Богоявління, були відслужені у Катедральному храмі Святого Миколая Чудотворця Божественна Літургія та Вечірня, які очолив Владика Василій. Брати-семінаристи допомагали супроводжувати богослужіння церковними піснеспівами, виконували роль архиєрейської прислуги, а в позалітургійний час допомагали прикрашати храм та монастир сестер-йосифіток.

На щедрий вечір брати побували із Екзархом Харківським та сестрами-черницями у монастирі. Під час урочистої трапези велично звучали колядки та щедрівки. Маючи в своєму активі трішки вільного часу, четвертокурсники познайомилися із молодіжною спільнотою міста Харкова «Квіти Слобожанщини», а опісля – з самим містом. Братів надзвичайно приємно вразила Харківщина та свідома молодь, яка вільно та красномовно спілкується українською, співорганізовує екзархальні прощі, вертепи, табори і вільно ідентифікує себе греко-католиками.

Брати-місіонери висловлюють щиросердну подяку Преосвященному Владиці Василію, ієреям Катедрального храму, преподобним сестрам, усім парафіянам. Також брати дякують ректорату Дрогобицької Духовної Семінарії, управі Братства “Введення в храм Пресвятої Богородиці” та його духівникові Владиці Григорію (Комару).

За матеріалами

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *